Farkas Kevin JuniorGP-n bukása és Rossi Moor pontszerzése a Moto2-esek között

Farkas Kevin számára egy nagy esés miatt idő előtt véget ért a hétvége a JuniorGP-ben, Rossi Moor rögtön pontot szerzett a Moto2-ben.

Kevin Farkas ijesztő bukást szenvedett a JuniorGP aragóniai fordulójában, ami miatt sem az időmérőn, sem a futamon nem tudott részt venni. Rossi Moor kilencedikként ért célba első Moto2-es futamán, míg Kecskés Bencét technikai hiba hátráltatta a Stock kategóriában. A világ motorsport rajongói az Estorilban zajló Superbike világbajnokságra figyeltek, de más versenypályákon is történtek események. A JuniorGP utolsó előtti fordulója során három különböző géposztályból lehetett szurkolni magyar versenyzőknek, közülük egy Pontszerző helyet ért el Aragóniában. Kevin Farkas reménykedve vágott neki az alcañizi hétvégének, de sajnos a rosszul alakult edzések miatt nem tudott versenyezni. Rossi Moor biztatóan szerepelt Moto2-es debütálásán, míg Kecskés Bence peches hibák miatt nem ért célba a Stock kategóriában. A JuniorGP utolsó fordulója Valenciában lesz november 21. és 24. között.