Chantra rajt-cél győzelmet aratott, Acosta nagyon elhúzott Arbolinótól a Moto2-es pontversenyben – P1race.hu

Somkiat Chantra megszerezte a győzelmet a Japán Nagydíjon a Moto2-es kategóriában, míg Ogura Aj másodikként ért célba, így a Team Asia számára dupla sikert hozott. Pedro Acosta a harmadik helyen végzett, így előnye tovább nőtt a bajnoki címért harcoló Tony Arbolinoval szemben. Chantra a pole-ból indult és végig vezetve aratta a győzelmet, míg a többi versenyzőnek nem sikerült veszélyeztetni a pozícióját. A futam nem hozott túl sok izgalmat az élmezőny számára, így a versenyzők gyorsan és biztonságosan haladtak végig a száguldó pályán.

Forrás: P1race