Alonso győzelmét hozta a hihetetlenül izgalmas utolsó kör a Moto3-ban, egyre szorosabb a bajnokság – P1race.hu

David Alonso, a Moto3 San Marino Grand Prix második futamát is megnyerte, miután az utolsó körben legyőzte Jaume Masíát és Deniz Öncüt. Daniel Holgado előnye 4 pontra csökkent. A versenyen Jaume Masià szerzett pole-pozíciót, mögötte Szaszaki Ajumi és Toba Kaitó rajtoltak. A versenyt Daniel Holgado nyolcadikként indította. Az első körben Szaszaki megelőzte Masiàt, de a spanyol pilóta hamarosan visszavette a vezetést. Második helyen Deniz Öncü érkezett, míg a harmadik pozícióban Diogo Moreira futott be.

Forrás: P1race