González és Rueda párbaja: Moto2 és Moto3 izgalmas időmérői a portimãói versenyen

A Portugál Nagydíjon a Moto2-es kategória időmérőjét Manuel González, a Moto3-as géposztályét pedig José Antonio Rueda nyerte meg.

„A Portugál Nagydíj időmérőjén Manuel González lett a leggyorsabb a Moto2-es kategóriában, míg José Antonio Rueda bizonyult a Moto3-as géposztály leggyorsabbjának. A versenynap elején a Moto2-es és Moto3-as motorosok számára rendezték meg az időmérőt Portimãóban, ahol több csapat is remek teljesítményt nyújtott. Manuel González szerezte meg Moto2-es pályafutása első pole pozícióját, míg a Moto3-ban José Antonio Rueda végzett az élen. A Q2-be jutott versenyzők között több ígéretes tehetség is szerepelt, akik remek köridőket produkáltak a csatában. Összességében izgalmas kvalifikációs futamokat láthattunk a portugáliai eseményeken.”