A Toyota GR010, melyben Kobayashi, Conway és de Vries fog versenyezni a Le Mans-i futamokon, utal az 1990-es évek GT-One autójára a kinézetével. A GT-One volt az első Le Mans-i autó, amelyet a Toyota kölni központjában fejlesztettek. Az autók piros-fehér színe a GT-One dizájnját idézi meg. Ezzel szemben a másik Toyota a megszokott fekete fényezéssel rajthoz áll majd idén a Le Mans-on. A Toyota már hosszú évek óta részt vesz a Le Mans-i versenyeken, az első hivatalos szereplésük 1985-ben volt. Jelenleg viszont a Ferrari dominál a WEC-ben, így kérdés, milyen eredményekre számíthatnak idén a Toyoták.
Kapcsolódó bejegyzések
-
A Monacói Nagydíj: Élőben a versenynap legfontosabb pillanatai
A 2026-os Forma-1-es idény hatodik versenyét, a Monacói Nagydíjat rendezik vasárnap. Tarts velünk, és semmiről sem... -
Az életveszélyes tempóban: Verstappen tanácsa a versenyzőnek
Verstappen tanácsa Antonellinek: Várj egy másodpercet a rajtnál! -
Az erőforrások hatékony kezelésének fontosságát hangsúlyozó cím: „Piastri: Az erőforrások Monacóban is kulcsfontosságú szerepet játszanak
Oscar Piastri a 7. rajthelyről vághat neki a vasárnapi Monacói Nagydíjnak, és úgy véli, a hercegség... -
Turbóval felvértezve: Kimi a sebesség mestere
Peter Bonnington hosszabban beszélt versenyzőjéről annak újabb parádés pole-pozíciója után, és elárulta, a fiatal olasz teljesítménye... -
Antonelli magabiztos a monacói rajtról: Nincs szükség varázslatra
Kimi Antonelli óriási lehetőség előtt áll a Monacói Nagydíjon: a pole pozícióból rajtolhat, miközben mögötte Max... -
Az cím: „Az Antonelli monacói győzelme a Mercedes trükkös hátsó szárnyával
Kimi Antonelli monacói pole-pozíciója több tényező szerencsés együttállásának eredménye volt, ám a Mercedes egyik apró, trükkös...