A Red Bull Forma-1 csapatfőnöke, Christian Horner elárulta, hogy Max Verstappen elnézést kért a Spanyol Nagydíj utáni eligazításon a George Russell-lel történt ütközésért. Verstappen három büntetőpontot kapott a tízbüntetés mellé az incidens miatt. A versenyen Verstappen nem tudta megtartani pozícióját Charles Leclerc előtt, bár taktikai húzásokat is láthattunk a Red Bulltól. Horner szerint a biztonsági autó rossz időpontban jött ki a pályára, ami megnehezítette a versenyzők helyzetét. Verstappen a Russell-esetért bocsánatkérő szavai mellett frusztráltnak érzi magát, de dolgoznak az autó fejlesztésén a következő futamra.
Kapcsolódó bejegyzések
-
A Monacói Nagydíj: Élőben a versenynap legfontosabb pillanatai
A 2026-os Forma-1-es idény hatodik versenyét, a Monacói Nagydíjat rendezik vasárnap. Tarts velünk, és semmiről sem... -
Az életveszélyes tempóban: Verstappen tanácsa a versenyzőnek
Verstappen tanácsa Antonellinek: Várj egy másodpercet a rajtnál! -
Az erőforrások hatékony kezelésének fontosságát hangsúlyozó cím: „Piastri: Az erőforrások Monacóban is kulcsfontosságú szerepet játszanak
Oscar Piastri a 7. rajthelyről vághat neki a vasárnapi Monacói Nagydíjnak, és úgy véli, a hercegség... -
Turbóval felvértezve: Kimi a sebesség mestere
Peter Bonnington hosszabban beszélt versenyzőjéről annak újabb parádés pole-pozíciója után, és elárulta, a fiatal olasz teljesítménye... -
Antonelli magabiztos a monacói rajtról: Nincs szükség varázslatra
Kimi Antonelli óriási lehetőség előtt áll a Monacói Nagydíjon: a pole pozícióból rajtolhat, miközben mögötte Max... -
Az cím: „Az Antonelli monacói győzelme a Mercedes trükkös hátsó szárnyával
Kimi Antonelli monacói pole-pozíciója több tényező szerencsés együttállásának eredménye volt, ám a Mercedes egyik apró, trükkös...