Az McLaren csapatfőnöke, Andrea Stella szerint a Ferrari legújabb fejlesztései fokozzák a Forma-1-es bajnoki küzdelmet, bár nem sikerült pole pozícióra váltaniuk a Brit Nagydíjon. A Red Bull megszerezte a pole-t Silverstone-ban a McLaren-duó, Oscar Piastri és Lando Norris előtt, annak ellenére, hogy Lewis Hamilton és Charles Leclerc is erősen teljesített hétvégén. Stella úgy véli, hogy a Ferrari jelentős fejlődést mutatott, és esélyes lehet a bajnoki címért harcolni az év hátralévő részében. A McLaren és a Ferrari lehetnek a közeljövőben legfőbb versenytársai a konstruktőri bajnoki címért, különösen az erős fejlesztéseknek köszönhetően. Max Verstappen és a Red Bull továbbra is erős ellenfélnek számít, az utolsó pillanatban megszerzett pole pozíció is mutatja versenyképességüket a szoros mezőnyben.
Kapcsolódó bejegyzések
-
Az erőforrások hatékony kezelésének fontosságát hangsúlyozó cím: „Piastri: Az erőforrások Monacóban is kulcsfontosságú szerepet játszanak
Oscar Piastri a 7. rajthelyről vághat neki a vasárnapi Monacói Nagydíjnak, és úgy véli, a hercegség... -
Antonelli magabiztos a monacói rajtról: Nincs szükség varázslatra
Kimi Antonelli óriási lehetőség előtt áll a Monacói Nagydíjon: a pole pozícióból rajtolhat, miközben mögötte Max... -
Az cím: „Az Antonelli monacói győzelme a Mercedes trükkös hátsó szárnyával
Kimi Antonelli monacói pole-pozíciója több tényező szerencsés együttállásának eredménye volt, ám a Mercedes egyik apró, trükkös... -
Az egyediség földje: Monaco a Leclerc szemével
Monaco a Forma-1-es versenyhétvégéken a sportág egyik legkülönlegesebb helyszíne, ám azok számára, akik ott születtek és... -
Elit csata a Forma-1-ben: Ferrari vs. Antonelli- összefoglaló a szombati hírekről
Váratlanul lassú a McLaren, Russellnek nem fekszik az autó, Verstappen újra erőre kapott, Antonelli szárnyal. Ezekről... -
A Williams csapat pénzbüntetést kapott, Hülkenberg viszont megúszta
A Williams pénzbüntetést kapott, Hülkenberg megúszta