Lewis Hamilton Monacóban az idei legjobb szombati eredményét érte el a negyedik helyével, de Max Verstappen miatt hátrébb kellett indulnia vasárnap. A futam során ötödikként ért célba, bár próbált zárkózni, de nem sikerült. Hamilton elmondta, hogy ez volt számára a maximum, de nem találta élvezetesnek a versenyt. A brit pilóta szerint nagy különbségek voltak az autók között, és frusztrálta, hogy nem tudott versenyezni senkivel. Max Verstappen egy izgalmasabb monacói futamra tett javaslatot.
Kapcsolódó bejegyzések
-
Antonelli magabiztos a monacói rajtról: Nincs szükség varázslatra
Kimi Antonelli óriási lehetőség előtt áll a Monacói Nagydíjon: a pole pozícióból rajtolhat, miközben mögötte Max... -
Az cím: „Az Antonelli monacói győzelme a Mercedes trükkös hátsó szárnyával
Kimi Antonelli monacói pole-pozíciója több tényező szerencsés együttállásának eredménye volt, ám a Mercedes egyik apró, trükkös... -
Elit csata a Forma-1-ben: Ferrari vs. Antonelli- összefoglaló a szombati hírekről
Váratlanul lassú a McLaren, Russellnek nem fekszik az autó, Verstappen újra erőre kapott, Antonelli szárnyal. Ezekről... -
A Williams csapat pénzbüntetést kapott, Hülkenberg viszont megúszta
A Williams pénzbüntetést kapott, Hülkenberg megúszta -
A norrisi önbizalom és Monacó nehézségei
Küszködéssel telik a Monacói Nagydíj a McLaren és Lando Norris számára — a világbajnoki címvédő jelentős... -
Wolff: A pozitivitás ereje Kimi személyisége alapján
Felemás érzésekkel figyelhette a Monacói Nagydíj kvalifikációját a Mercedes. Kimi Antonelli ismét zseniálisan autózott, és pole-t...