Oscar Piastri nagyon támadóan kezdett az Osztrák Nagydíjon, szinte már az első kerékcseréig szorította le pályáról Lando Norrist, csapattársát. Bár Norrist végül a kerékcserék jobban kijöttek, Piastri nagyot küzdött, hogy ledolgozza hátrányát, de végül nem tudott támadó helyzetbe kerülni. Az ausztrál versenyző szerint kemény, de jó csata volt köztük, bár néha határesetekbe is átléptek. Piastri reméli, hogy a nézők jól szórakoztak, és köszönetét fejezte ki a csapatnak azért, hogy ennyire versenyképes autót biztosítottak nekik. Noris pedig úgy érezte, hogy a győzelem lehetséges lett volna, de a rossz sárga zászló miatt hátrányba került az időmérőn. Alapvetően elégedett volt a tempóval, de talán lett volna néhány dolog, amit jobban is tehettek volna.
Kapcsolódó bejegyzések
-
Az erőforrások hatékony kezelésének fontosságát hangsúlyozó cím: „Piastri: Az erőforrások Monacóban is kulcsfontosságú szerepet játszanak
Oscar Piastri a 7. rajthelyről vághat neki a vasárnapi Monacói Nagydíjnak, és úgy véli, a hercegség... -
A Williams csapat pénzbüntetést kapott, Hülkenberg viszont megúszta
A Williams pénzbüntetést kapott, Hülkenberg megúszta -
A norrisi önbizalom és Monacó nehézségei
Küszködéssel telik a Monacói Nagydíj a McLaren és Lando Norris számára — a világbajnoki címvédő jelentős... -
Az F1-ben Verstappen újra meghódítja a csúcsot: új célját tűzte ki
Max Verstappen úgy érzi, Forma-1-es pályafutása legfontosabb céljait már elérte, így a folytatásban inkább kisebb, technikai... -
Antonelli tündöklése az időmérőn: Helytállt a versenytársak előtt
A Ferrari is jó formában melegített a kvalifikációra, Kimi Antonelli azonban ezúttal gyorsabbnak bizonyult mindkettejüknél. A... -
McLaren meglepő teljesítményének rejtélyes lassulása
Oscar Piastri, Lando Norris és Rob Marshall sem igazán tudja, hogy miért kaptak ennyit pénteken Monacóban,...