Esteban Ocon nagyra értékeli Haas csapattársát, Oliver Bearmant, kiemelve versenytársa szuper gyorsaságát és profizmusát, valamint kimagasló műszaki ismereteit. Ocon szerint Bearman sokkal jobban felkészült, mint ő volt a Forma-1-be való belépéskor. A francia pilóta elégedett a csapattársa és közös munkájukkal, emellett a Haas csapatfőnöke is dicséri a két pilóta pozitív együttműködését és teljesítményét. Bearman tavalyi szereplései és állandó ülése lehetővé tette számára és Oconnak is a további közös munkát a Haas csapatában. Ocon biztos abban, hogy Bearman számára fényes jövő áll a Forma-1-ben. Az Alpine csapatfőnöki helyzete kapcsán friss sajtóhírek érkeztek, miután kiderült, hogy Flavio Briatore kiszemeltje visszautasította az ajánlatot.
Kapcsolódó bejegyzések
-
Az F1-ben Verstappen újra meghódítja a csúcsot: új célját tűzte ki
Max Verstappen úgy érzi, Forma-1-es pályafutása legfontosabb céljait már elérte, így a folytatásban inkább kisebb, technikai... -
Antonelli tündöklése az időmérőn: Helytállt a versenytársak előtt
A Ferrari is jó formában melegített a kvalifikációra, Kimi Antonelli azonban ezúttal gyorsabbnak bizonyult mindkettejüknél. A... -
Leclerc vezet a monacói nyitóedzésen, Hadjar és Alonso balesetet szenvedett
Charles Leclerc vezetésével a Ferrarik voltak a leggyorsabbak a Forma-1-es Monacói Nagydíj nyitóedzésén. A 60 perces... -
Bearman forrásból meríti erejét: Antonelli és Russell csatája
Oliver Bearman nagy figyelemmel követi korábbi Forma-2-es csapattársa, Kimi Antonelli Forma-1-es szereplését, és elmondása szerint az... -
Antonelli diadalmaskodott, Russell búcsúzott Kanadában
Zsinórban negyedik győzelmét aratta Kimi Antonelli az F1-es Kanadai Nagydíjon, miután szenzációs csatát vívott csapattársával, melynek... -
Az esőben a Ferrari és a Red Bull előnyben lehet Kanadában – a McLaren szerint
A Ferrari és a Red Bull számára komoly előnyt jelenthet a Forma-1-es Kanadai Nagydíjon, hogy az...