Lando Norris a negyedik helyről rajtolva a Forma-1 Emilia Romagna Nagydíján a második helyig jött fel, de elismerte, hogy Max Verstappen a Red Bull-nal „túl gyors” volt Imolában. A McLaren öt versenyt nyert eddig hatból, de ma Verstappen Red Bullja legyőzte őket az első körben átvéve a vezetést. Norris nem tudta utolérni ellenfelét a verseny végéig, bár erősen támadott a biztonsági autós időszak után. Az első két hely valamelyikére kvalifikálva sem tudták volna megverni Maxet, állítja Norris. Ezután Piastri ismerte el, hogy Verstappen túl gyors volt, míg Norris azt mondta, örül vasárnapi teljesítményének. A McLaren versenyzője Monacóban próbál majd közelebb férkőzni a vezető Piastrihoz a következő Forma-1 versenyen.
Kapcsolódó bejegyzések
-
A Monacói Nagydíj: Élőben a versenynap legfontosabb pillanatai
A 2026-os Forma-1-es idény hatodik versenyét, a Monacói Nagydíjat rendezik vasárnap. Tarts velünk, és semmiről sem... -
Az életveszélyes tempóban: Verstappen tanácsa a versenyzőnek
Verstappen tanácsa Antonellinek: Várj egy másodpercet a rajtnál! -
Az erőforrások hatékony kezelésének fontosságát hangsúlyozó cím: „Piastri: Az erőforrások Monacóban is kulcsfontosságú szerepet játszanak
Oscar Piastri a 7. rajthelyről vághat neki a vasárnapi Monacói Nagydíjnak, és úgy véli, a hercegség... -
Turbóval felvértezve: Kimi a sebesség mestere
Peter Bonnington hosszabban beszélt versenyzőjéről annak újabb parádés pole-pozíciója után, és elárulta, a fiatal olasz teljesítménye... -
Antonelli magabiztos a monacói rajtról: Nincs szükség varázslatra
Kimi Antonelli óriási lehetőség előtt áll a Monacói Nagydíjon: a pole pozícióból rajtolhat, miközben mögötte Max... -
Az cím: „Az Antonelli monacói győzelme a Mercedes trükkös hátsó szárnyával
Kimi Antonelli monacói pole-pozíciója több tényező szerencsés együttállásának eredménye volt, ám a Mercedes egyik apró, trükkös...