A Spanyol Nagydíj utolsó futama ismét megmutatta, hogy Liam Lawson híres agresszivitása továbbra is jelen van. Még akkor is, ha ez néha büntetésekkel jár. A Racing Bulls csapat vezetése elismeri, hogy Lawson visszafogottsága időről időre problémákat okozott, de egyúttal fontos része volt a csapat fejlődésének. Mekies csapatfőnök hangsúlyozza, hogy bár a versenyző agresszív stílusa néha hátrányokat okoz, de pozitív hatással is van a csapatra, és bizonyította magát a kanyarokban. Lawson maga is hangsúlyozza, hogy versenyzési stílusa változatlan marad, de hajlandó tanulni hibáiból a jövőben is. A fiatal új-zélandi pilóta továbbra is az egyik legizgalmasabb szereplője a Forma-1 mezőnyének.
Kapcsolódó bejegyzések
-
Antonelli tündöklése az időmérőn: Helytállt a versenytársak előtt
A Ferrari is jó formában melegített a kvalifikációra, Kimi Antonelli azonban ezúttal gyorsabbnak bizonyult mindkettejüknél. A... -
Alonso kritikus véleményt fogalmazott meg a 2026-os F1-es autókról Monacóban
Fernando Alonso éles kritikát fogalmazott meg a Forma-1 2026-os autóival kapcsolatban a Monacói Nagydíj pénteki szabadedzéseit... -
Leclerc vezet a monacói nyitóedzésen, Hadjar és Alonso balesetet szenvedett
Charles Leclerc vezetésével a Ferrarik voltak a leggyorsabbak a Forma-1-es Monacói Nagydíj nyitóedzésén. A 60 perces... -
Alonso nyugodt marad az Aston Martin ülésproblémája kapcsán
Fernando Alonso bizakodva várja a Monacói Nagydíjat, miután az Aston Martin jelentős módosításokat végzett az AMR26-os... -
Sebesség és izgalom: Monacói Nagydíj a Formula-1 rajongóknak
Új motorhome-ok a monacói paddockban, Leclerc-t más csapatok is hívták, Verstappen bízik az FIA-ban, Alonsónak az... -
Alonso fenyegetőzése Monacóban: Ha nem javul a váltó, a falban köthetünk ki
Komoly aggodalmakkal készül a Forma-1-es Monacói Nagydíjra Fernando Alonso: a spanyol versenyző szerint az Aston Martin...