Lando Norris váratlanul nagy, 521 ezredmásodperces különbséggel szerezte meg a pole-t Ausztriában, mögötte Charles Leclerc végzett. A csapatrádióban Norris viccesen megjegyezte, hogy jó, hogy néha visszatér a régi énje. Norris pole-ja után kijelentette, hogy hosszú verseny vár rájuk, és lépésről lépésre építette fel az időmérőt. Jelenleg 22 pont a hátránya Piastri mögött a pontversenyben, az Osztrák Nagydíj vasárnap 15 órakor kezdődik. Az esemény élőben látható lesz az M4 Sporton.
Kapcsolódó bejegyzések
-
A Monacói Nagydíj: Élőben a versenynap legfontosabb pillanatai
A 2026-os Forma-1-es idény hatodik versenyét, a Monacói Nagydíjat rendezik vasárnap. Tarts velünk, és semmiről sem... -
Az életveszélyes tempóban: Verstappen tanácsa a versenyzőnek
Verstappen tanácsa Antonellinek: Várj egy másodpercet a rajtnál! -
Az erőforrások hatékony kezelésének fontosságát hangsúlyozó cím: „Piastri: Az erőforrások Monacóban is kulcsfontosságú szerepet játszanak
Oscar Piastri a 7. rajthelyről vághat neki a vasárnapi Monacói Nagydíjnak, és úgy véli, a hercegség... -
Turbóval felvértezve: Kimi a sebesség mestere
Peter Bonnington hosszabban beszélt versenyzőjéről annak újabb parádés pole-pozíciója után, és elárulta, a fiatal olasz teljesítménye... -
Antonelli magabiztos a monacói rajtról: Nincs szükség varázslatra
Kimi Antonelli óriási lehetőség előtt áll a Monacói Nagydíjon: a pole pozícióból rajtolhat, miközben mögötte Max... -
Az cím: „Az Antonelli monacói győzelme a Mercedes trükkös hátsó szárnyával
Kimi Antonelli monacói pole-pozíciója több tényező szerencsés együttállásának eredménye volt, ám a Mercedes egyik apró, trükkös...