Lando Norris és Max Verstappen jóbarátok a Forma-1 paddockban, bár a pályán néha összeütköznek. A tavalyi Osztrák Nagydíjon például mindketten kiestek az ütközés miatt. Verstappen Mexikóban is keményen védekezett Norris ellen, de a kapcsolatuk továbbra is jó. Norris tisztelettel beszél Maxról, noha keményen versenyez vele. Mindenki a legjobbját próbálja nyújtani a világbajnoki címért, és a versenybírók döntik el, mi a helyes. Norris szerint a versenyzés sosem könnyű, de mindig a célba érés a legfontosabb. Egyúttal a McLaren kihasznált egy területet, míg Hamilton észreveszi, hogy nem ő a kedvenc a Ferrarinál.
Kapcsolódó bejegyzések
-
Antonelli magabiztos a monacói rajtról: Nincs szükség varázslatra
Kimi Antonelli óriási lehetőség előtt áll a Monacói Nagydíjon: a pole pozícióból rajtolhat, miközben mögötte Max... -
Az cím: „Az Antonelli monacói győzelme a Mercedes trükkös hátsó szárnyával
Kimi Antonelli monacói pole-pozíciója több tényező szerencsés együttállásának eredménye volt, ám a Mercedes egyik apró, trükkös... -
Elit csata a Forma-1-ben: Ferrari vs. Antonelli- összefoglaló a szombati hírekről
Váratlanul lassú a McLaren, Russellnek nem fekszik az autó, Verstappen újra erőre kapott, Antonelli szárnyal. Ezekről... -
A Williams csapat pénzbüntetést kapott, Hülkenberg viszont megúszta
A Williams pénzbüntetést kapott, Hülkenberg megúszta -
A norrisi önbizalom és Monacó nehézségei
Küszködéssel telik a Monacói Nagydíj a McLaren és Lando Norris számára — a világbajnoki címvédő jelentős... -
Wolff: A pozitivitás ereje Kimi személyisége alapján
Felemás érzésekkel figyelhette a Monacói Nagydíj kvalifikációját a Mercedes. Kimi Antonelli ismét zseniálisan autózott, és pole-t...