Hideg Ádám duplán a dobogón a Formula 4 Winter Series hétvégéjén

Kétszer is dobogóra állhatott Hideg Ádám a Formula 4 Winter Series hétvégi állomásán

Hideg Ádám a Formula 4 Winter Series harmadik fordulóját spanyolországi Alcanízban szép eredményekkel zárta, két dobogós helyezést ért el a hétvégén. Az utolsó futamon a 18. helyről rajtolva hetedik lett, összetettben pedig a 9. helyre végzett a versenybíróság büntetése után. A versenyeken remek tempót mutatott, és előrelépést érzékel a csapatával végzett munka eredményeként. A Hungarian Motorsport Academy versenyzője az olasz F4-es bajnokságban is indulni fog a szezon későbbi szakaszában. A Winter Series célja az előkészítés és az összeszokás, a következő futamon a Barcelona mellett elhelyezkedő Circuit de Catalunyán lesznek versenyek, ami jelentős lépés lesz a versenyző karrierjében.