A Norvégiai Győzelem: Forma-3 Verseny Izgalmai és a Ferrari Junior Csodálatos Teljesítménye

Forma-3: Izgalmas versenyen norvég győztes, az utolsó körökben a Ferrari juniorja volt a sztár

A Forma-3-as sprintversenyen Stenshorne nyerte meg a futamot Van Hoepen és Lindblad előtt, akik a dobogó második és harmadik fokára állhattak fel. Browning kiesett a versenyből, míg Montoya és Wurz remek előrelépést mutattak a mezőnyben. Beganovic szintén jól teljesített, végül a hetedik helyen zárt a versenyen. A Formula-3-as főfutam ma este 23:05-kor kezdődik, amit az M4 Sport élőben közvetít. A pontversenyt továbbra is Browning vezeti, mögötte Lindblad és Tramnitz következnek a tabellán. Hamiltonnak javítania kell a Q2-es kiesés után, hogy jobb eredményt érjen el a további versenyeken.