A Spanyol Nagydíjra sokan tekintettek lehetséges fordulópontként az év eleje óta, hiszen ekkortól érvényesült az FIA szigorúbb technikai direktívája az első szárnyak hajlékonyságáról. A McLarenre voltakak előzetesen aggodalmak a változás miatt, de a csapat válasza alapján nem vesztette el lendületét, sőt, továbbra is erős teljesítményt nyújtott. A versenyen Oscar és Lando szuper előadást nyújtottak, 1-2-es eredményt értek el, amit Brown is méltatott szavakban a közösségi médiában. Lando Norris szerint a McLaren a legjobb autóval rendelkezik a mezőnyben átlagban, bár szoros a verseny az időmérőkön és a riválisok folyamatosan zárkóznak. Norris szerint keményen kell dolgozniuk továbbra is, és bár a különbségek csökkennek, a McLarennek továbbra is keményen kell küzdenie a sikerért.
Kapcsolódó bejegyzések
-
A Monacói Nagydíj: Élőben a versenynap legfontosabb pillanatai
A 2026-os Forma-1-es idény hatodik versenyét, a Monacói Nagydíjat rendezik vasárnap. Tarts velünk, és semmiről sem... -
Az életveszélyes tempóban: Verstappen tanácsa a versenyzőnek
Verstappen tanácsa Antonellinek: Várj egy másodpercet a rajtnál! -
Az erőforrások hatékony kezelésének fontosságát hangsúlyozó cím: „Piastri: Az erőforrások Monacóban is kulcsfontosságú szerepet játszanak
Oscar Piastri a 7. rajthelyről vághat neki a vasárnapi Monacói Nagydíjnak, és úgy véli, a hercegség... -
Turbóval felvértezve: Kimi a sebesség mestere
Peter Bonnington hosszabban beszélt versenyzőjéről annak újabb parádés pole-pozíciója után, és elárulta, a fiatal olasz teljesítménye... -
Antonelli magabiztos a monacói rajtról: Nincs szükség varázslatra
Kimi Antonelli óriási lehetőség előtt áll a Monacói Nagydíjon: a pole pozícióból rajtolhat, miközben mögötte Max... -
Az cím: „Az Antonelli monacói győzelme a Mercedes trükkös hátsó szárnyával
Kimi Antonelli monacói pole-pozíciója több tényező szerencsés együttállásának eredménye volt, ám a Mercedes egyik apró, trükkös...