A Miami Nagydíjon Max Verstappen az első, Lando Norris pedig a második helyről indulhatott. Norrisnak rajtja jobban sikerült, támadta a hollandot a 2-es kanyarban, aki válaszul kitette a könyökét. Norris szélesre futott, hatodik lett, míg Verstappen eltarthatta vezető pozícióját. A stewardok nem büntették Verstappent, de néhányan úgy vélték, hogy kellene. Olvasók döntése szoros volt: 50,4% szerint a stewardok jól döntöttek, 49,6% büntetésre szavazott volna. A sajtó szerint Verstappen ütközése után tűzön is járna, míg a Ferrari csapatfőnöke megérti Hamilton és Leclerc bosszúságát.
Kapcsolódó bejegyzések
-
Antonelli magabiztos a monacói rajtról: Nincs szükség varázslatra
Kimi Antonelli óriási lehetőség előtt áll a Monacói Nagydíjon: a pole pozícióból rajtolhat, miközben mögötte Max... -
Az cím: „Az Antonelli monacói győzelme a Mercedes trükkös hátsó szárnyával
Kimi Antonelli monacói pole-pozíciója több tényező szerencsés együttállásának eredménye volt, ám a Mercedes egyik apró, trükkös... -
Az egyediség földje: Monaco a Leclerc szemével
Monaco a Forma-1-es versenyhétvégéken a sportág egyik legkülönlegesebb helyszíne, ám azok számára, akik ott születtek és... -
Elit csata a Forma-1-ben: Ferrari vs. Antonelli- összefoglaló a szombati hírekről
Váratlanul lassú a McLaren, Russellnek nem fekszik az autó, Verstappen újra erőre kapott, Antonelli szárnyal. Ezekről... -
A Williams csapat pénzbüntetést kapott, Hülkenberg viszont megúszta
A Williams pénzbüntetést kapott, Hülkenberg megúszta -
A norrisi önbizalom és Monacó nehézségei
Küszködéssel telik a Monacói Nagydíj a McLaren és Lando Norris számára — a világbajnoki címvédő jelentős...