A Mercedes csapatfőnöke, Toto Wolff, az olasz Sky televízió adásában, valamint a Motorsport.com-nak nyilatkozva, elítélte Max Verstappen és George Russell közötti ütközést, és úgy vélekedett, hogy a büntetésük nem volt elég szigorú. Rómában az embereket kevésbé érintették meg Wolff szavai, míg Nápolyban érzékenyebb reakciókat váltottak ki. Egy római taxisokat tömörítő szervezet elnöke megkérdőjelezte, hogy Wolff miért nem a saját csapatával törődik inkább. A római taxisok méltatlanul érezték magukat, és egyikük úgy fogalmazott, hogy a város egy dzsungel, nem egy Forma-1-es pálya. Úgy tűnik, az F1 vezetőinek fel kellene ismerniük a Verstappen problémát, azt viszont nem teszik.”
Kapcsolódó bejegyzések
-
A Monacói Nagydíj: Élőben a versenynap legfontosabb pillanatai
A 2026-os Forma-1-es idény hatodik versenyét, a Monacói Nagydíjat rendezik vasárnap. Tarts velünk, és semmiről sem... -
Az életveszélyes tempóban: Verstappen tanácsa a versenyzőnek
Verstappen tanácsa Antonellinek: Várj egy másodpercet a rajtnál! -
Az erőforrások hatékony kezelésének fontosságát hangsúlyozó cím: „Piastri: Az erőforrások Monacóban is kulcsfontosságú szerepet játszanak
Oscar Piastri a 7. rajthelyről vághat neki a vasárnapi Monacói Nagydíjnak, és úgy véli, a hercegség... -
Turbóval felvértezve: Kimi a sebesség mestere
Peter Bonnington hosszabban beszélt versenyzőjéről annak újabb parádés pole-pozíciója után, és elárulta, a fiatal olasz teljesítménye... -
Antonelli magabiztos a monacói rajtról: Nincs szükség varázslatra
Kimi Antonelli óriási lehetőség előtt áll a Monacói Nagydíjon: a pole pozícióból rajtolhat, miközben mögötte Max... -
Az cím: „Az Antonelli monacói győzelme a Mercedes trükkös hátsó szárnyával
Kimi Antonelli monacói pole-pozíciója több tényező szerencsés együttállásának eredménye volt, ám a Mercedes egyik apró, trükkös...