Ricciardo vesztette el ülését az RB istállónál a Szingapúri Nagydíj után, és ez talán végleges búcsút jelenthet a sorozattól, mivel visszatérési lehetőségei kevésnek tűnnek. Schumacher 2022 végén került az állandó körforgásból, a Mercedes tartalékosa lett és az Alpine-nal versenyez a WEC-ben, de az F1-es visszatérési esélyei továbbra is halványak. Montoya szerint Ricciardonak Schumacher példáját kellene követnie, és inkább lenne a Red Bull nagykövete, ha már nem élvezi a versenyzést, ahogy ő is teszi. Fontos, hogy a Forma–1 után is van élet, ahogyan Schumacher is szép példája ennek, és Ricciardo is hasonlóképp cselekedhetne, mert nagy személyiség és komoly követőtáborral rendelkezik. Ricciardo menesztése kritikus időpontban történt, mivel az Amerikai Nagydíjon komoly megtiszteltetés érhette volna őt.
Kapcsolódó bejegyzések
-
A Monacói Nagydíj: Élőben a versenynap legfontosabb pillanatai
A 2026-os Forma-1-es idény hatodik versenyét, a Monacói Nagydíjat rendezik vasárnap. Tarts velünk, és semmiről sem... -
Az életveszélyes tempóban: Verstappen tanácsa a versenyzőnek
Verstappen tanácsa Antonellinek: Várj egy másodpercet a rajtnál! -
Az erőforrások hatékony kezelésének fontosságát hangsúlyozó cím: „Piastri: Az erőforrások Monacóban is kulcsfontosságú szerepet játszanak
Oscar Piastri a 7. rajthelyről vághat neki a vasárnapi Monacói Nagydíjnak, és úgy véli, a hercegség... -
Turbóval felvértezve: Kimi a sebesség mestere
Peter Bonnington hosszabban beszélt versenyzőjéről annak újabb parádés pole-pozíciója után, és elárulta, a fiatal olasz teljesítménye... -
Antonelli magabiztos a monacói rajtról: Nincs szükség varázslatra
Kimi Antonelli óriási lehetőség előtt áll a Monacói Nagydíjon: a pole pozícióból rajtolhat, miközben mögötte Max... -
Az cím: „Az Antonelli monacói győzelme a Mercedes trükkös hátsó szárnyával
Kimi Antonelli monacói pole-pozíciója több tényező szerencsés együttállásának eredménye volt, ám a Mercedes egyik apró, trükkös...