Jorge Martín, a spanyol világbajnok motorversenyző súlyos sérülések után 88 nap rehabilitáció után visszatért a MotoGP pályára, és tesztelt a misanói pályán az Aprilia RS GP 2025-ös motorkerékpárjával. Martín 64 kört teljesített a teszten, és sikerült javítania a tempóján minden pályára lépéskor. Bár már gyakorlatilag felépült, mégsem vesz részt a Német Nagydíjon, visszatérését a Cseh Nagydíjra tervezik. A versenyző nagyon várja, hogy újra a brnói pályán versenyezhessen, és keményen készül a visszatérésre az Apriliával. Martín már most a sportra koncentrál, és a szerződési vitát az Apriliával képviselőire bízza.
Kapcsolódó bejegyzések
-
A Monacói Nagydíj: Élőben a versenynap legfontosabb pillanatai
A 2026-os Forma-1-es idény hatodik versenyét, a Monacói Nagydíjat rendezik vasárnap. Tarts velünk, és semmiről sem... -
Az életveszélyes tempóban: Verstappen tanácsa a versenyzőnek
Verstappen tanácsa Antonellinek: Várj egy másodpercet a rajtnál! -
Az erőforrások hatékony kezelésének fontosságát hangsúlyozó cím: „Piastri: Az erőforrások Monacóban is kulcsfontosságú szerepet játszanak
Oscar Piastri a 7. rajthelyről vághat neki a vasárnapi Monacói Nagydíjnak, és úgy véli, a hercegség... -
Turbóval felvértezve: Kimi a sebesség mestere
Peter Bonnington hosszabban beszélt versenyzőjéről annak újabb parádés pole-pozíciója után, és elárulta, a fiatal olasz teljesítménye... -
Antonelli magabiztos a monacói rajtról: Nincs szükség varázslatra
Kimi Antonelli óriási lehetőség előtt áll a Monacói Nagydíjon: a pole pozícióból rajtolhat, miközben mögötte Max... -
Az cím: „Az Antonelli monacói győzelme a Mercedes trükkös hátsó szárnyával
Kimi Antonelli monacói pole-pozíciója több tényező szerencsés együttállásának eredménye volt, ám a Mercedes egyik apró, trükkös...