Christian Horner nyíltan beszélt arról, hogy szerinte miért vált népszerűtlenné a Red Bull az F1-ben, különösen Nagy-Britanniában. A csapatvezető szerint a sok győzelem ellenszenvet kelt, és ez történt velük az 2005-ös belépésük óta. A közösségi média megjelenése tovább fokozta az indulatokat a Forma-1-ben, és Horner számtalan támadásnak kell védekeznie. A rosszindulat az interneten túlmutat, például a londoni F175 szezonnyitón Horner komoly kifütyülést kapott, holott ő is brit. A Red Bull sikerei mögött Sebastian Vettel és Max Verstappen dominanciája áll, akik brit riválisokat is legyőztek, ami részben magyarázatul szolgál a csapat népszerűtlenségére. Christian Horner szerint a Red Bull sosem volt hazai kedvenc, annak ellenére, hogy Milton Keynes-ben működik.
Kapcsolódó bejegyzések
-
Antonelli magabiztos a monacói rajtról: Nincs szükség varázslatra
Kimi Antonelli óriási lehetőség előtt áll a Monacói Nagydíjon: a pole pozícióból rajtolhat, miközben mögötte Max... -
Az cím: „Az Antonelli monacói győzelme a Mercedes trükkös hátsó szárnyával
Kimi Antonelli monacói pole-pozíciója több tényező szerencsés együttállásának eredménye volt, ám a Mercedes egyik apró, trükkös... -
Elit csata a Forma-1-ben: Ferrari vs. Antonelli- összefoglaló a szombati hírekről
Váratlanul lassú a McLaren, Russellnek nem fekszik az autó, Verstappen újra erőre kapott, Antonelli szárnyal. Ezekről... -
A Williams csapat pénzbüntetést kapott, Hülkenberg viszont megúszta
A Williams pénzbüntetést kapott, Hülkenberg megúszta -
A norrisi önbizalom és Monacó nehézségei
Küszködéssel telik a Monacói Nagydíj a McLaren és Lando Norris számára — a világbajnoki címvédő jelentős... -
Russell kétségbeesetten kutatja a Mercedes titkát
Miközben csapattársa emlékezetes rajtelsőséget szerzett, addig George Russellnek csak a hatodik rajthelyet sikerült megszereznie a Monacói...