A Red Bull csapat és Max Verstappen elégedetlen a teljesítménnyel az imolai F1-es hétvégén, ahol a McLarenek előzték meg őket a hosszú etapok során. A csapat több fejlesztést hozott, de még mindig négy tizeddel elmaradnak versenytársaiktól. Verstappen szerint szükség van további munkára az egyensúly javítása érdekében. Helmut Marko szerint némi előrelépés történt az előző futamhoz képest, de még mindig jelentős hátrányban vannak a McLarenhez képest. Az FIA átvizsgálta a McLaren és a Ferrari autóját, míg Hülkenberg is kifejtette a véleményét Verstappen tesztjéről.
Kapcsolódó bejegyzések
-
A Monacói Nagydíj: Élőben a versenynap legfontosabb pillanatai
A 2026-os Forma-1-es idény hatodik versenyét, a Monacói Nagydíjat rendezik vasárnap. Tarts velünk, és semmiről sem... -
Az életveszélyes tempóban: Verstappen tanácsa a versenyzőnek
Verstappen tanácsa Antonellinek: Várj egy másodpercet a rajtnál! -
Az erőforrások hatékony kezelésének fontosságát hangsúlyozó cím: „Piastri: Az erőforrások Monacóban is kulcsfontosságú szerepet játszanak
Oscar Piastri a 7. rajthelyről vághat neki a vasárnapi Monacói Nagydíjnak, és úgy véli, a hercegség... -
Turbóval felvértezve: Kimi a sebesség mestere
Peter Bonnington hosszabban beszélt versenyzőjéről annak újabb parádés pole-pozíciója után, és elárulta, a fiatal olasz teljesítménye... -
Antonelli magabiztos a monacói rajtról: Nincs szükség varázslatra
Kimi Antonelli óriási lehetőség előtt áll a Monacói Nagydíjon: a pole pozícióból rajtolhat, miközben mögötte Max... -
Az cím: „Az Antonelli monacói győzelme a Mercedes trükkös hátsó szárnyával
Kimi Antonelli monacói pole-pozíciója több tényező szerencsés együttállásának eredménye volt, ám a Mercedes egyik apró, trükkös...