A Monacói Nagydíj hétvégén rendhagyó lesz a kötelező kétkiállásos bokszstratégiának köszönhetően. Charles Leclerc örül, hogy tavaly nem ezt a versenyt bonyolították túl. A Ferrari a múlt hétvégi versenyen erős kettős pontszerzést ért el Imolában, de az időmérőn még küszködtek. Leclerc szerint a kötelező bokszkiállás csak enyhén teszi izgalmasabbá a futamot, de továbbra is nehéz lesz az előzés. Az Aston Martin csapata Imolában nem szerzett pontot, de így is találnak okot az örömre.
Kapcsolódó bejegyzések
-
Az cím: „Az Antonelli monacói győzelme a Mercedes trükkös hátsó szárnyával
Kimi Antonelli monacói pole-pozíciója több tényező szerencsés együttállásának eredménye volt, ám a Mercedes egyik apró, trükkös... -
Az egyediség földje: Monaco a Leclerc szemével
Monaco a Forma-1-es versenyhétvégéken a sportág egyik legkülönlegesebb helyszíne, ám azok számára, akik ott születtek és... -
Elit csata a Forma-1-ben: Ferrari vs. Antonelli- összefoglaló a szombati hírekről
Váratlanul lassú a McLaren, Russellnek nem fekszik az autó, Verstappen újra erőre kapott, Antonelli szárnyal. Ezekről... -
Leclerc zavarban van: Bizonytalanság övezi a jövőt
Charles Leclerc csalódottan értékelt a monacói időmérőn megszerzett negyedik helye után, szerinte egyszerűen kiszámíthatatlan a Ferrari... -
Antonelli tündöklése az időmérőn: Helytállt a versenytársak előtt
A Ferrari is jó formában melegített a kvalifikációra, Kimi Antonelli azonban ezúttal gyorsabbnak bizonyult mindkettejüknél. A... -
A Monacói Nagydíj szombati programja: percről percre élvezhető események
Szombaton az utolsó szabadedzéssel, majd az időmérővel folytatódik a Forma-1-es Monacói Nagydíj programja. A helyszínről jelentkezünk,...