Maverick Vinales úgy véli, hogy Jorge Martin döntése, hogy kiszállna az Aprilia szerződéséből, nehezített helyzetbe hozza mindkettejüket. Vinales szerint az együttműködés nehézzé válik, ha valaki ilyenkor elhagyja a csapatát. Ő maga a Yamaha távozása után azonnal elhagyta a csapatot, és úgy érzi, más lett volna Jorge helyzetében cselekedni. Vinales szerint az ő esetében logikus döntés lett volna, ha a Yamaha is ragaszkodik hozzá, mint ahogy az Aprilia teszi Martin esetében. Vinales hangsúlyozza, hogy a sportban mindig tisztességesnek és őszintének kell lenniünk, valamint a csapatnak mindig a legjobbat kell nyújtanunk. Ezen kívül Vinales szerint a legfontosabb, hogy Jorge valóban azt mondta-e, hogy nem akar a következő szezonban az Aprilia csapatával versenyezni.
Kapcsolódó bejegyzések
-
Elit csata a Forma-1-ben: Ferrari vs. Antonelli- összefoglaló a szombati hírekről
Váratlanul lassú a McLaren, Russellnek nem fekszik az autó, Verstappen újra erőre kapott, Antonelli szárnyal. Ezekről... -
Marquez: Az erőm meglepett
A pénteki tartalékolás után szombaton „Supersport módba” kapcsolt a Balaton Park-i sprintet megnyerő címvédő – azt... -
Acosta lázadozott a Balaton Parkban pénteken
A KTM spanyolja egyedüliként fért be az 1:36-os tartományba a Magyar GP pénteki edzésnapján, négy tizeddel... -
Az élre állt Verstappen és Sainz Madridban: friss szombati hírek
Szombat estére fordulva Verstappenék vezetnek a nürburgringi 24 óráson, Sainz kipróbálta a madridi pályát, elégedettek a... -
Az újjászületett Martin lenyűgözte a pályát: Győzelme Bezzecchi ellen és teljes Aprilia-dobogó a MotoGP-ben
A hetedik helyről előretörve, a végén csapattársát is lenyomva győzött először Apriliával a 2024-es világbajnok, ezzel... -
Marquez sérülése: Két futamot kihagy a MotoGP-ben
MotoGP: Marquez lábtörést szenvedett, kihagy két futamot