Sártengerben zajlott a szezonzáró tereprali verseny

A 2023-as Raid of the Champions győztese Molnár Balázs és Molnár Gabriella párosa lett, a második
helyet Trébitsch Miklós és Nagy Attila szerezte meg, míg harmadikként Miklós Csaba és Horn Albert
ért célba. A három side-by-side után a negyedik legjobb időt Miroslav Zapletal és Marek Sykora
futotta meg, megnyerve ezzel a T1 kategóriát és a 2023-as Révész Tereprali Országos Bajnokságot.

Nagyon sikeres volt a 2023-as Raid of the Champions tereprallye verseny, ahol Molnár Balázs és Molnár Gabriella nyerték az abszolút győzelmet és T4N kategóriát. Trébitsch Miklós és Nagy Attila pedig a második helyen végzett összetettben. Miroslav Zapletal és Marek Sykora megnyerték a T1 kategóriát és a Révész Tereprally Országos Bajnokságot. A verseny nehéz volt a pénteki nagy esőzés miatt, de a versenyzők kitartóan küzdöttek a sáros terepen. Molnár Balázs elmondta, hogy jól érezték magukat a versenyen, és nagyon boldogok a győzelem miatt. Trébitsch Miklós az új kihívásokkal teli pályát élvezte, és elégedett a második helyezéssel. Miroslav Zapletal nagyszerű napot zárt, és örül a bajnoki címnek. Ezen kívül Osváth Bence és Osváth Zsolt, valamint Kobylecki Tomasz és Marton Rafal is győzedelmeskedtek a különböző kategóriákban.

Forrás: Formula