Az átgondolás mesterének titokzatos elméje: Norris magában tárolja a válaszokat

Ez a véleménye a 2006-os F1-es világbajnok Jenson Buttonnak, akit már első napján lenyűgözte honfitársa – bár azt ő sem tudja, mikor nyerhet végre futamot.

A McLaren versenyzője, Lando Norris, a mezőny legnagyobb tehetségei közé tartozik és a hetedik Formula-1-es idényére készül. Bár még nem nyert versenyt, rendszeresen ér el pole-pozíciót és dobogós helyezéseket, amikor a McLaren jó versenygépet biztosít számára – mint a 2023-as évad második felében. Jenson Button, a 2006-os világbajnok nagyra értékeli a fiatal brit tehetségét, ugyanakkor azt mondja, hogy Norrisnak van egy gyengéje: túl sokat gondolkodik és aggódik önmaga teljesítménye miatt. Button szerint Norris képes a győzelmekért harcolni, de nem tudja, hogy mikor fog ez bekövetkezni. Az ex-pilóta hozzáteszi, hogy nehéz helyzetben van, amikor van egy olyan domináns versenyző és csapat, mint a jelenlegi. Azonban úgy véli, hogy ez változni fog, hasonlóan a Mercedeshez, ami tíz év után a Red Bullnak is sikerült. Azt mondja, hogy Norris ki kell, hogy múlja a csapattársát és a többieket a rajtrácsban, és bízik abban, hogy sorra fogja nyerni a futamokat. Button számára is ismerős ez a várakozás, hiszen ő is a hetedik idényében nyerte meg az első Formula-1-es futamát a Hungaroringen.