Michelisz Norbert: Az Év Autóversenyzője 2023-ban a magyar motorsportlistán

Kép forrása: Formula

Michelisz Norbert, Vincze Ferenc, Csomós Miklós: ők szerezték meg a dobogós helyezéseket a magyar autóversenyzők 2023-as toplistáján.

Az évben az Autósport és Formula Magazin szerkesztősége összeállította a magyar autóversenyzők aktuális toplistáját, figyelembe véve a 2023-ban elért eredményeket, az adott bajnokság erejét és a versenyzők lehetőségeit. Ennek alapján Michelisz Norbert lett az Év Autóversenyzője, aki több győzelmet és pole-pozíciót szerzett a TCR World Tourban. A második helyet Vincze Ferenc kapta, aki a magyar ralibajnokságot tükörsimán nyerte meg. Csomós Miklós pedig a harmadik helyre került, az Európa-bajnoki második hellyel írta be magát a történelemkönyvekbe. A top tízben helyet kapott még Kiss Norbert, Turán Frigyes, Benyó Máté, Velenczei Ádám, Kárai Tamás és Révész Levente. Csomós a közönségdíjat is megnyerte, míg Révész Levente az Év Juniorversenyzője lett, és Vogel Adrienn az Év Hölgyversenyzője.