Molnár Martin kivívta az újoncok vezetését a brit F4-ben kétszeres dobogós teljesítményével

A Virtuosi Racing versenyzője eddigi legjobb hétvégéjét teljesítette az idén, második és harmadik helyet is szerzett.

Molnár Martin briliáns teljesítményt nyújtott a brit Forma–4-es bajnokság Knockhillben rendezett fordulóján. A Virtuosi Racing versenyzője élete legjobbját nyújtva összetett másodikként zárt az utolsó futamon, ezáltal kettőre növelte dobogós helyezéseinek számát a hétvége során. Az 15 éves pilóta vezetést szerzett az újoncok értékelésében is. Az előző fordulóban első dobogós helyezését Zandvoortban szerezte meg, majd Knockhillben ismét remekelt, megőrizve ezzel a magyar motorsport-történelembe írt nevét. Az időmérőn elért 3. helyével és dupla dobogójával Martin kiemelkedően teljesített az egész hétvégén. A fordított rajtrácsos futamon a 10. rajtkockából szép helyezést ért el, és végül a hétvége utolsó futamán második lett.