Africa Eco Race-en remekül szerepelt a Varga, Toma duó és megjavítottak pozíciójukon

Hatalmas dűnék, érdemi problémák nélküli nap: a Toyota Hilux Overdrive-val versenyző egység az autós kategória 8. helyén zárta a 390 kilométeres távot Chami és Amodjar között.

A magyar Varga Imre és navigátora, Toma József Csimpi sikeresen teljesítette a mauiartiniai Chinguetti régióban bonyolított szakaszt, amelyen a 8. helyet érték el az autós kategóriában. Az autós összesítettben a 9. helyet foglalják el. Varga Imre elmondta, hogy volt néhány kalandjuk, mint például néhány másodpercig tartó műszaki hiba, eltévedés és egy elakadás. Ugyanakkor sikerült megelőzniük a két kamiont, ami nagyszerű eredmény. Toma József Csimpi szerint ez volt az egyik legnehezebb szakasz a navigáció szempontjából. Az autósoknál az Old Friends Rally Team végzett az első két helyen az Old Friends Rally Team egységeivel. A verseny következő szakasza Amodjar térségében kerül megrendezésre. A verseny jól halad és január 14-én zárul a szenegáli Dakarban.