Görbe Soma: Az IDM Pro Superstock 1000 bajnoka!

A H-Moto UNI Győr Team 18 éves versenyzője már az első évében, egy fordulóval a vége előtt megszerezte a IDM Pro Superstock 1000 bajnoki címét!

Görbe Soma lenyűgöző bravúrt hajtott végre az IDM Pro Superstock 1000 bajnokságában az IDM Pro Superstock 1000 bajnokává válva az első szezonjában. Bár a hétvége esős és hideg volt, Soma a pole pozícióból elrajtolva megnyerte az első futamot és a másodikban is a második helyen végzett. Ezzel nyolc futamból hét győzelmet szerzett. Soma elmondta, hogy nehezített körülmények között is jól érzi magát, és nagyon boldog, hogy az első évében bajnoki címet szerzett az IDM-ben. Egy jobban információs forrásra vágyóknak ajánlott csatlakozni a Formula MotoGP Facebook-csoportba, ahol további MotoGP és más motoros bajnokságokkal kapcsolatos híreket közölnek.