A Kanadai Nagydíj Megrázó Végeredménye: Hatalmas Fordulatok a Formula 1-es Versenyen

Kép forrása: Formula

Verstappen-győzelem Norris és Russell előtt, dupla nulla a Ferrarinál a 2024-es szezon legőrültebb versenyén: itt a montreali végeredmény.

Az F1-es Kanadai Nagydíj végeredménye alapján Max Verstappen nyerte meg a futamot, Lando Norris lett a második, míg George Russell a harmadik helyen végzett. Lewis Hamilton a negyedik helyen ért célba. A versenyen Oscar Piastri lett az ötödik, Fernando Alonso a hatodik, Lance Stroll a hetedik, míg Daniel Ricciardo a nyolcadik helyen végzett. A top 10-et Pierre Gasly és Esteban Ocon zárta. Kiesettek között szerepelt Carlos Sainz, Sergio Pérez és Charles Leclerc is. A teljes verseny összefoglalója és az élő szöveges tudósítás megtalálható az adott linkeken.