Czékmányék ellenállhatatlanok Pécsett: dupláztak és az élre ugrottak a Peugeot Kupában!

Nehéz pályák, kemény csaták, boldog versenyzők. Ezt hozta a Peugeot Rally Cup Hungary kupa idei harmadik állomása, az 57. Mecsek Rallye. Az ORB2 bajnoka, Czékmány Norbert nyerni tudott Pécsett és ezzel a Kupa értékelésében is az élre állt.

A pécsi verseny mindig nagyon izgalmas és változatos, a Mecsekben található ralipályák kihívást jelentenek a versenyzőknek különböző területeiken. A versenyzők számára kompakt versenynapokat szerveztek, ahol 12 gyorsasági szakaszt kellett teljesíteniük a mezőnynek a hosszabb versenyössztáv miatt. Az időjárás kegyes volt, bár volt némi kihívás az esős időjárással előzetesen, de segítőkész információkra számíthattak a versenyzők. Czékmány Norbert örömmel zárt versenyt Pécsett, míg másoknak, mint Határ Attilának vagy Berta Lászlónak kisebb kihívásokkal kellett megküzdeniük. A versenyzők eltérő eredményekkel és tapasztalatokkal zárták a 57. Mecsek Rallye-t, de mindenki hálás volt a támogatásért és az élményekért.