Le Mans-i 24 órás: A Győztesek Listája

A Ferrari nyerte a 2024-es Le Mans-i 24 órást: Nielsen, Molina és Fuoco immár Le Mans-győztesek. Második lett a #7-es Toyota, harmadik a címvédő Ferrari.

A 2024-es Le Mans-i 24 órás verseny végeredménye alapján az első helyezést a Ferrari AF Corse csapatának pilótája, Nielsen Nicklas szerezte meg, a második helyet a Toyota Gazoo Racing csapatának versenyzője, Lopez Jose Maria érte el, míg a harmadik helyen a Ferrari AF Corse csapatának versenyzője, Pier Guidi Alessandro végzett. A versenyen résztvevő további csapatok és pilóták is kiváló eredményeket értek el, mint például a Porsche Penske és a Toyota Gazoo Racing versenyzői. Az LMP2 és LMGT3 kategóriákban is számos csapat és versenyző mérte össze tudását, hozzájárulva a verseny izgalmas menetéhez és a rajongók élményéhez. Az eseményen részt vevő összes csapat és versenyző kiemelkedő teljesítményt nyújtott, méltó módon képviselve a motorsportot és az autóversenyek világát.