Ogier kész harmadszor is diadalmaskodni a Lengyel Rallyn – Nevezési lista

Elsőre talán meglepetésnek lehetne gondolni, hogy Sébastien Ogier-t indítja a Toyota a Lengyel Rallyn Kalle Rovanpera helyett, azonban…

A Toyota Sébastien Ogier-t indítja a Lengyel Rallyn Kalle Rovanpera helyett, ami elsőre meglepő lehetne, de ha jobban belegondolunk, érthető a döntés. A verseny nevezési listája 44 párost tartalmaz, közülük 9-en Rally1-gyel, 23-an Rally2-vel indulnak. Martins Sesks a Ford Pumával lép először top kategóriás versenyre a WRC-ben. Ogier lenyűgöző formában van, és már kétszer nyert idén, így Lengyelországban is esélyes lehet a győzelemre. A Hyundai Mikkelsent és Neuville-t is indítja a futamon, ahol meghat gyorsasági szakasz vár a mezőnyre. A WRC2-es kategóriában Solberg, Pajari, Gryazin, Greensmith, Loubet, Suninen, Marczyk is nagy csatát vívhatnak a győzelemért. Zasada 94 éves korában még mindig a Lengyel Rally leggyőztesebb versenyzője négy győzelemmel.