Berta Benjamin, az idén is lenyűgöző teljesítményt nyújtott

Berta Benjamin 2023-ban számos bajnokságot nyert az F3-as Mercedesszel, az Euroformula Openben is bizonyított, sőt a Magyar Szlalom Országos Bajnokság néhány fordulóján is részt vett.

Benjaminnek komoly kihívásokkal teli szezonja volt a SOLUTION Racing S. E.-vel, ahol 17 versenyhétvégét teljesített. Sikerei közé tartozott többek között az ESET V4 Cup és az F3-as bajnokság megnyerése, valamint a cseh, osztrák és magyar bajnokságon szerzett győzelmek. Ugyanakkor a Zinox FX2000 Italian Trophyban a második helyen végzett, miután balesetet szenvedett az utolsó fordulón. Benjamin számos versenyen dobogóra állt, köztük az Imola, Red Bull Ring, Grobnik és a Hungaroring pályáin. A csapat szerint az év legnagyobb sikerét a hatodik helyezése jelentette az Euroformula Open hungaroringi versenyen. A következő szezonban Benjamin célja a bajnoki címvédés és az olasz bajnokság megnyerése. A SOLUTION Racing S. E. kiadványai, mint a szezonösszefoglaló album és falinaptár most nagy kedvezménnyel vásárolhatóak meg.