MotoGP: Aprilia 1-2 az Indonéz GP második szabadedzésén, Bagnaia a Q1-ben

Az Indonéz GP második szabadedzésén Aleix Espargaro motorozta a leggyorsabb kört, 1:30.474-gyel, előzve csapattársát, Maverick Vinales-t. A harmadik leggyorsabb időt Marco Bezzecchi érte el, aki korábban sérülés miatt távol volt a versenytől. Brad Binder a negyedik helyen végzett, bár szerencsétlenül járt, amikor Augosto Fernandez-el ütközött. Jorge Martin az 5. legjobb időt motorozta. A versenypontversenyben Jorge Martin csak három ponttal lemarad Francesco Bagnaiától, és átveheti az első helyet, ha Bagnaia nem javít az időmérőn. Bagnaia a 16. legjobb időt motorozta, és a Q1-ben kell majd részt vennie a továbbjutáshoz. A versenyidőszakban Alex Marquez lemondta a versenyt, mivel még nem nyerte vissza teljesen az egészségét.

Forrás: hu.motorsport