Lewis Hamilton számára közel nem úgy alakult a Sao Pauló-i Nagydíj sprintfutama, mint ahogyan azt előzetesen eltervezte.
BővebbenCímke: Max Verstappen
Címke leírása
A frusztráció ára: Brundle szerint Perez hibázott a baleset okozásával
Brundle szerint Perez okozta a balesetet a frusztráltsága miatt
BővebbenA sprintversenyek forradalmi átalakulása: A semmitől a fordított rajtrácsig 2024-ig
Szinte bizonyos, hogy a következő szezonra újra változni fog a sprintversenyek lebonyolítási rendje a Forma-1-ben, Lando Norris szerint pedig az is biztosra vehető, hogy a versenyzők véleményére nem fognak odafigyelni a döntéshozók, hiába van mindegyiküknek valamilyen álláspontja.
BővebbenRussellt felszívta a versenyzőpáros Verstappen és Norris sebessége – F1VILÁG.HU
A rajtnál ugyan meg tudta előzni Lando Norrist, és a futam első köreiben Max Verstappent üldözhette, George Russell végül nem tudott a top 3-ban végezni a Forma-1-es Brazil Nagydíj szombati sprintfutamán.F1VILÁG.HU – Hírek
BővebbenAz időmérős szabályok ártalmas hatása: Elgondolkodtató és céltalan
Verstappen és Norris kemény kritikával illette az új időmérős szabályozásokat: a bokszutcai várakozás betiltása „borzalmas”, a minimumidő „ostobaság” szerintük.
BővebbenMax Verstappen: Az idei verseny új kihívás elé állított minket, de ma…
Max Verstappen: Tavaly nagyon nehéz dolgunk volt itt, de ma…
BővebbenNagyszerű kezdés Norris-tól: Körbevágja Verstappent a címvédők között
A pole-pozíciós bealudt a brazil sprint első körében, ahol két pozíciót is veszített. Lando Norris egy érdekes megjegyzést tett a McLaren és Red Bull motorerejéről.
BővebbenLando Norris: Egy kis hibával kezdtem, de pozitív a versenytempónk!
Lando Norris: Az első körben kicsit bealudtam, biztató a tempónk!
BővebbenA „F1-es Sao Pauló-i Nagydíj sprintjének izgalmas végeredménye
Verstappen negyedszer nyert idén sprintet, Norris második, Perez harmadik lett – Tsunoda hatodikként végzett, Hamilton viszont a hetedik pozícióig csúszott vissza.
BővebbenMax Verstappen: Aki nem meri padlóig nyomni a gázt, veszíteni fog
A tavalyinál jobb volt a helyzet az abroncsokkal, de továbbra sem lehet tövig nyomni a gázt: ezt mondta a győztes az F1-es Sao Pauló-i Nagydíj sprintje után.
Bővebben







