Az alábbi cím lehet hatásos: „Kopecky diadalmas a szezonzárón: új bajnokot avattak Csehországban

Jan Kopecky nyerte a Cseh Rally Bajnokság idei utolsó versenyét, azonban Dominik Stritesky számára a második helyezés is elég volt első…

Jan Kopecky győzött a Cseh Rally Bajnokság szezonzáró versenyén, de Dominik Stritesky második helye elég volt neki az első bajnoki címhez. A Pacejov Rallyn hatalmas csata dúlt, ahol Kopecky 3.4 másodperccel nyert, így megszerezte idei első győzelmét. A második helyen a szezont három győzelemmel záró Stritesky ért célba, ezzel a Cseh Rally Bajnokság 13. bajnoka lett. A harmadik helyen Filip Mares végzett 7.8 másodperc hátránnyal. Stritesky végül 46 pontos előnnyel nyerte a bajnokságot Kopecky előtt, míg a harmadik helyen Adam Brezik zárt Mares előtt.