Philip Geipel diadalmaskodik a 2024-es Mitropa Kupa bajnokságon, míg a magyar versenyzők még harcolnak az ezüstéremért.

Philip Geipel nyerte a Mitropa Kupa idei utolsó előtti versenyét, a szlovén Nova Gorica Rallyt, így bebiztosította bajnoki címét. A magyar…

Philip Geipel nyerte a Mitropa Kupa Nova Gorica Rallyt, bebiztosítva ezzel bajnoki címét. Több magyar páros is esélyes még az év végi második helyekre. A versenyen a szlovén Rok Turk – Blanka Kacin páros végzett az első helyen. Geipel megnyerte a Mitropa Kupát, leckáztánnyal mögötte a második helyen végző Hermann Gassner sr. A szezonzáró svájci Rally du Valais-n még esélyt láthatunk Zoltán és Béres „Unicum” Attilaért is.