Bátorságból jelesre vizsgázott Paddon a Ceredigion Rally leghosszabb szakaszán

Hayden Paddon nagy fölénnyel nyerte a Ceredigion Rally leghosszabb szakaszát, így magabiztos előnyre tett szert, miközben a második…

Hayden Paddon nagy fölénnyel nyerte a Ceredigion Rally leghosszabb szakaszát, ezzel jelentős előnyre tett szert, melyet tovább növelt a második helyen lévő James Williams balesete miatt. A másfél autónyi széles, folyamatosan dobáló pályán Paddon 16.9 másodperccel volt gyorsabb Chris Ingramnél, míg Mabellini 21.1 másodperccel lassabb volt a 26.55 km-es pályán. Az összetett pontversenyben Paddon kényelmes 21.2 másodperces előnnyel vezet Ingram előtt, míg a harmadik Franceschi 3.1 másodperc hátránnyal követi őket. A Ceredigion Rally során csupán tíz autó ért célba a nehéz pályán, melyen csak a bátrak tudtak igazán gyorsak lenni.