Kohn nyerte a Fiesta Kupát az Eb-n, komoly lehetőséget kap hazai WRC-futamán

Filip Kohn nyerte a Európa-bajnokság keretein belül kiírt Fiesta Kupát, ami után a cseh versenyző Rally3-as autójával indulhat a Közép…

Filip Kohn nyerte a Fiesta Kupát az Európa-bajnokság keretein belül, és most a Közép-Európa Rallyn vesz részt Rally3-as autójával. Az idei Fiesta Kupa öt ERC-futamon zajlott, amelyen Rally3-as Fordok versenyeztek, és Kohn négy győzelmet szerzett, míg Kerem Kazaz egyszer győzött. A cseh versenyző végül 26 pontos előnnyel szerezte meg a bajnoki címet. Az M-Sport támogatásának köszönhetően Kohn indulhat a Közép-Európa Rallyn, és nagyon várja a versenyt, bízva abban, hogy jó eredményt érhet el. A versenyző eredetileg WRC3-ban akart versenyezni, de a Fiesta Kupa jó lehetőséget kínált számára, és örül annak, hogy részt vehet a Közép-Európa Rallyn.