Elsöprő tehetség: A 15 éves finn versenyző több bajnoki címre is esélyes Lettországban

Isak Hatanmaa a legutóbbi lett bajnokin folytatta kiváló szereplését, ami után továbbra is három bajnoki címet is szerezhet akár a…

Isak Hatanmaa a legutóbbi lett bajnokin ismét kiválóan szerepelt, és ha folytatja ilyen formáját, akár három bajnoki címet is szerezhet a szezon végén. A 13 évesen versenyzésének kezdőpontjától kezdve Hatanmaa jelentős fejlődésen ment keresztül, Lettországban és más országokban is bizonyította tehetségét. Karrierje során több autót is vezetett, jelenleg egy Rally4-es Peugeot-val indul versenyeken. Az idei szezon különösen sikeresnek bizonyul számára, vezeti a rallysprint bajnokság kategóriáját, a lett junior bajnokságban második helyen áll, és a lett bajnokság LRC4-es kategóriájában élen áll. Legutóbbi versenyén, a Césis Rallin, több kategóriában is győztesként zárt, és bár az abszolút leggyorsabb versenyző a norvég Karl Peder Nordstrand volt, Hatanmaa is elérte az első helyezést.