Nagyszerű magyar szereplés a Kumrovec Rallyn, Hadik átvette a vezetést a Mitropa Kupában

A Mitropa Kupa utolsó előtti versenyén, a horvát Kumrovec Rallyn fantasztikus magyar eredmények születtek. Hadik András átvette az abszolút értékelésben a vezetést, míg Mang Huba a historic bajnokság második helyét szerezte meg. A 80 fős mezőnynek két nap alatt 11 gyorsasági és 101.96 km versenytáv várt. Az első két szakaszt követően a német Dominik Dinkel állt az élen, míg a második nap Rok Turk végzett az abszolút győzelemmel. A Mitropa Kupában Dinkel nyert, míg Hadik a második helyen végzett. A Mitropa Historic értékelésében Mang Huba és Béres „Unicum” Attila a második helyet szerezte meg. A következő verseny a szlovén Nova Gorica Rally lesz két hét múlva.

Forrás: RallyCafe