Korszakváltás az orfűi MARB-futamon: 10 évvel ezelőtt történt valami forradalmi

2014 március idusán rendezték az orfűi A123 Teszt Rallyt, mely az akkori MARB-bajnokság szezonnyitó futama volt, azonban a teszt mezőnyben..

2014 márciusában az orfűi A123 Teszt Rally volt az akkori MARB-bajnokság szezonnyitó futama, Beppo Harrach osztrák versenyző pedig egy Ford Fiesta R5-tel állt rajthoz, ezáltal elindítva egy új korszakot. A versenyen összesen 114 páros indult, hogy megmérje gyorsaságát az Orfű-Abaliget-Orfű gyorsaságijain. Az amatőr értékelést Fenyvesi Zoltán és Kőszegi Viktor nyerte VW Golffal, megelőzve többek között Koltai Tibort és Teglovics Rolandot, valamint Müller Miklóst és Vadast Attilát. Beppo Harrach vezetésével debütált hazánkban az első R5-ös autó, amely később komoly sikereket ért el itthon. A Rally Hungary jegyeit most elővételes áron lehet megvásárolni, ahol világklasszisokkal találkozhatunk és szurkolhatunk a magyar versenyzőknek.