Hideg Ádám lenyűgöző győzelmet arat a Formula 4 Winter Series barcelonai fordulójában

Pole pozíciót szerzett Hideg Ádám a Formula 4 Winter Series barcelonai hétvégéjén

Hideg Ádám, a Jenzer Motorsport magyar versenyzője a Formula-4 Winter Series élmezőnyébe érkezett be a barcelonai fordulón. Az időjárási körülmények miatt nem sikerült szombaton a pole pozícióját futamgyőzelemre váltania és vasárnap műszaki hiba miatt feladni a hetedik helyről. A Hungarian Motorsport Academy 16 éves versenyzője a négyfordulós bajnokság utolsó állomásán az első rajtkockát megszerezte, de az esős idő miatt a verseny lefújásra került. A hétvége második napján már jobb körülmények között szép teljesítményt nyújtott. Hideg Ádám célja a tapasztalatgyűjtés és a fejlődés, a márkapartnerséget is tovább akarja erősíteni, és a hátralévő szezonban az olasz F4-es bajnokságban is versenyezni fog.