A „Hideg Ádám feltörése a Formula-4 Winter Series élmezőnyébe

Megérkezett a Formula-4 Winter Series élmezőnyébe, Hideg Ádám, a Jenzer Motorsport magyar versenyzője az elmúlt hétvégén rendezett barcelonai fordulón, ahol az időjárási körülmények nem tették lehetővé, hogy pole pozícióját szombaton megpróbálja futamgyőzelemre váltani, vasárnap pedig műszaki hiba miatt kényszerült feladni a hétvége harmadik viadalát a hetedik helyről. F1VILÁG.HU – Hírek

A Hungarian Motorsport Academy 16 éves versenyzője első rajtkockát szerzett a felkészülési bajnokság utolsó futamára, de sajnos a heves eső miatt le kellett fújni a versenyt. Vasárnap már jobb időjárás volt, és Hideg Ádám ismét kitűnő teljesítményt nyújtott a gokartversenyen. A záróviadalon már az élmezőnyben is helyet kapott, és folyamatos fejlődését a csapat is elismerte. Összesítésben a 20. helyen zárt a sorozatban 48 versenyző közül. Később az olasz F4-es bajnokságban is indulni fog, amire a Winter Series is remek felkészülést nyújtott számára.