A JWRC címvédője is versenybe száll a Brit Rally Bajnokságban

A JWRC tavalyi győztese, William Creighton is rajthoz áll a Brit Rally Bajnokság minden versenyén a WRC2-es versenyek mellett.

William Creighton, tavalyi JWRC győztes, idén a WRC2-es versenyek mellett a Brit Rally Bajnokságban is rajthoz áll minden versenyen. Jelenlegi tényezőként tudott Svéd Rallyn, ahol WRC2-es Forddal a 14. helyen zárt a kalandos hétvégén. Újdonság, hogy a japán versenyző a Brit Bajnokságban is részt vesz, hat versenyen, köztük a Ceredigion Rally ERC-fordulón. Creighton kiemelte örömét a széleskörű média lefedettség miatt és hozzátette, hogy a WRC2-ben való szereplésük is javulni fog a BRC-ben való indulásnak köszönhetően. Az M-Sport mindezeken felül Maxwell McRae-t, Gary Pearsont, valamint Chris Ingram névvel is lerakja a súlyát a Brit Rally Bajnokság mezőnyében.