Nézd újra a legdurvább befutót Watkins Glenből!

40. élvonalbeli NASCAR-versenyére készül a Watkins Glen International, ennek apropóján pedig az NBC elővette az elmúlt évek egyik legizgalmasabb befutóját.

A Watkins Glen International 40. évfordulós NASCAR versenyére készül, mely alkalomból az NBC visszahozta az elmúlt évek egyik legizgalmasabb befutóját. A NASCAR-legenda búcsút int az épített pályáknak, és felidézte legszebb emlékét Watkins Glenből. 2002-ben Marcos Ambrose volt a verseny „címvédője”, Kyle Busch a rájátszásért küzdött, míg Brad Keselowski a tabella élén állt. Az utolsó körben a három versenyző harcolt a győzelemért, és a verseny végső perceiben Busch-Keselowski-Ambrose sorrendben haladtak az élen. Először Keselowski forgatta ki Busch-t a nagysebességű Essesben, de sérülést szenvedett autója, és nem tudta bevenni a sikánt. Ambrose sem tudta előzni, egészen az utolsó kanyarig küzdöttek. Végül Ambrose megszerezte az első helyet, és ez volt az egyetlen győzelme az adott évben. Busch hetedik lett, Keselowski pedig a szezon végén bajnokként ünnepelhetett.

Forrás: 500miles