Molnárék nyerték a Raid of the Championst, Zapletal a bajnok

A Révész Tereprally Országos Bajnokság utolsó futamát a side-by-sideok uralták. A dobgogó mindhárom fokán T4-es és T3-as autók végeztek.

A Révész Tereprally Országos Bajnokság utolsó futamán a side-by-sideok domináltak, mindhárom dobogós helyet T4-es és T3-as autók szerezték meg. A T1 kategóriában Miroslav Zapletal volt a leggyorsabb, és a negyedik helyükkel megszerezték a bajnoki címet. A Raid of the Champions pénteki futamát sárdagasztással indították a hatalmas esőzés miatt. A péntek estén még az első helyen álló Kéri Szilveszter – Bartha Barbara duó végül az ötödik helyen zárt. A győzelmet Molnár Balázs és Molnár Gabriella szerezte meg Can-Am X3-mal. Mögöttük Trébitsch Miklós és Nagy Attila lett a második, Miklós Csaba és Horn Albert pedig a harmadik. A verseny során kiestek Garamvölgyi Zoltán, Csucsu, Révész Tamás és Mészáros Lőrinc is. Csucsuék korai búcsúja azt jelentette, hogy Zapletalnak nem kellett sietnie, a bajnoki cím a negyedik hellyel is az övék lett.

Forrás: RallyCafe